EasyWebshop

e-Woman.nl

e-Woman.nlTevredenheidsscore: 4.8/5
196 stemmen, 584 beoordelingen

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

www.e-woman.nl

e-Woman.nl
StatusOpen: klanten kunnen producten bekijken en aankopen
Taal, ValutaNederlands, Pools, Euro

Beoordelingen

Er zijn 584 beoordelingen gevonden.

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - ··· - Volgende pagina - Laatste pagina

Pani Ewa Rumak-StachuraZondag, 15 december 2019 om 13:07

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Jakość super, przesyłka ekspresowa, polecam!

Pani Eliza MroczekZaterdag, 14 december 2019 om 18:52

Bardzo szybka dostawa jestem bardzo zadowolona . Strona jasna przejrzysta wszystko łatwo znaleść . Polecam z całego serca . Napewno będę korzystać

Pani Anna CicekWoensdag, 11 december 2019 om 14:46

Ekspresowa przesyłka, miła obsługa, polecam

Pani Anna ZabronMaandag, 9 december 2019 om 22:38

Polecam bardzo, szybka wysyłka, dobry kontakt i bardzo miła obsługa napewno skorzystam jeszcze ☺️❤️

Mevr. Kasia DomanskaMaandag, 9 december 2019 om 13:24

Alles perfect

Pani Martyna BanachZaterdag, 7 december 2019 om 19:26

Szybko,sprawnie i super zapakowane. Napewno skorzystam jeszcze nie raz ;)

Mevr. Andrea Homburg-RogojanDonderdag, 5 december 2019 om 14:20

Bedankt. Snelle levering en altijd wat leuk erin. Dank je wel

Ms. Patrycja JasińskaDinsdag, 3 december 2019 om 7:51

Polecam

Mevr. Karin VuijstDonderdag, 28 november 2019 om 22:22

��❤️

Pani Renata Hanna DanielczykDonderdag, 28 november 2019 om 17:31

Wszystko w porządku. Szybka przesyłka. Sklep godny polecenia .

Pani Natalia ŚciborowiczMaandag, 25 november 2019 om 16:59

Wszystkie artykuły świetnej jakości, dostawa bardzo szybka więc mogę śmiało polecić

Pani Joanna ZygmuntMaandag, 25 november 2019 om 15:40

Wszystko w porządku, szybka dostawa, jestem zadowolona :)

Mevr. Angela TMaandag, 25 november 2019 om 14:29

Bedankt.

Pani Carolina schoonmaakbedrijf MarkiewiczZondag, 24 november 2019 om 15:17

Super szybka dostawa,zamówienie ok z małym gratisikiem.Napewno będę jeszcze zamawiać.Polecam.

Pani Katarzyna MydloDonderdag, 21 november 2019 om 7:25

Dziękuję bardzo.bylam w szoku ze na zam z wysylka czekalam tylko 2 dni!
Bardzo dziekuje.
Jestem bardzo zadowolona.

Pani Bozena SmierzynskaDinsdag, 19 november 2019 om 7:24

Witam serdecznie, czy moje zamówienie zostało ponownie wysłane po wyjaśnieniu nie udanego doręczenia oraz zapłaceniu za ponowna przesyłkę? Paczka niestety nadal nie dotarła do mnie.

Pozdrawiam serdecznie

Pani Aleksandra SadowskaZondag, 17 november 2019 om 14:36

Zero kontaktu ze strony sprzedającej po wysłaniu wiadomości, wszystkie produkty na szczęście dojechały niestety z opóźnieniem

Mevr. Karin VuijstZondag, 17 november 2019 om 13:12

❤️

Pani Marta JarnotDonderdag, 14 november 2019 om 20:27

Hello. Ik heb niet gekregen bij mijn pakketje semilac top 7ml maar op de factuur staat wel.

Pani Sandra FahnerDonderdag, 14 november 2019 om 11:26

Dzień dobry, ja potrzebuje to zamówienie na jutro jak pisałam wcześniej. Może Pani je wysłać?

Pani Malwina PerzWoensdag, 13 november 2019 om 8:18

Zamawiałam 3x wzornik mały-naturalny. A w paczce był tylko jeden. Co teraz mam z tym zrobić?

Pani Katarzyna JopekDinsdag, 12 november 2019 om 17:30

Wszystko super ale jeden produkt nie dotarł

Pani Kasia JakubiakDinsdag, 12 november 2019 om 16:54

Bardzo szybka dostawa.Jestem zadowolona z zestawu .Będę zamawiać.Polecam

Pani Ilona MrozZaterdag, 9 november 2019 om 10:16

Zamowienie zrealizowane szybka dostawa polecam serdecznie ....

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - ··· - Volgende pagina - Laatste pagina

Webshop Directory

Categorieën