e-Woman.nl

e-Woman.nlTevredenheidsscore: 4.9/5
12 stemmen, 1005 beoordelingen

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: klanten kunnen producten bekijken en aankopen
Taal, ValutaNederlands, Pools, Euro

Beoordelingen

Er zijn 1005 beoordelingen gevonden.

PatiPati30 maart 2018 om 17:03

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Szybka wysyłka i dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam ten sklep.

Kasia26 maart 2018 om 21:21

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

towar zamówiony i dostarczony na czas :) pozytywnie zaskoczył mnie drobny gratis :) niby niewiele ale jak przyjemnie :) polecam bardzo

Mariola26 maart 2018 om 16:13

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

W środe zamówione, w czwartek wysłane, w piątek dostarczone. Zamówienie kompletne + katalog avon gratis.

Magda24 maart 2018 om 18:25

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Super kontakt ze sprzedawcą. Bardzo szybka wysyłka. Polecam !!

Kasia K.23 maart 2018 om 19:41

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Kurier DHL to jakaś porażka. Zmiencie na Post Nl czy cokolwiek innego, bo już nie pierwszy raz czekając na przesyłkę nie dostaje jej, a kurier zostawia kartkę że nikogo nie było w domu. To jakaś kpina. E-woman to super strona, a przez kuriera same nieprzyjemności.

e-Woman.nl24 maart 2018 om 20:07

Pani Kasiu, na naszej stronie są opcje do wyboru, jest również PostNL. To Klient decyduje jak chce otrzymać paczkę. W znacznej większości DHL działa sprawnie, ale znajdują się miejsca gdzie niestety najczęściej zawodzi czynnik ludzki. Za niedogodności przepraszamy i zapraszamy do wyboru PostNL

Karina13 maart 2018 om 17:18

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

nie polecam kuriera DHL ( dopłacałam szczególnie za dostawę z racji tego ze nie zawsze jestem w domu. Mimo ze w wyznaczonym terminie byłam w domu i oczekiwałam przesyłki, kurier odnotował ze nikogo w domu nie było. Następnego dnia w sobotę od 10-13 miała byc dostarczona paczka. Paczka zostało dostarczona do innych rak. Zamowienie zostało zrealizowane, pieniędzy nie ma, paczki ani śladu a mi pozostaje czekać na rozpatrzenie reklamacji 2tygodnie!? Kontakt z E-woman bardzo dobry i przyjazny ale przez kuriera z którym państwo współpracujecie taki Feedback.

Beauty Woman11 maart 2018 om 13:33

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Zawsze jestem zadowolona. Dobry kontakt. Wysyłka szybka. Raz brakowało jednego topu ale zaraz po mojej wiadomości został dosłany. Żadnych problemów

magamaga8 maart 2018 om 16:04

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Towar expresowo dotarł ! Zamówienie złożyłam w sobotę a we wtorek po południu mogłam sie cieszyć moim pierwszym zestawem do stylizacji paznokci. Bardzo polecam i napowno bede stala klientką, wszystko zgodne z opisem i żadnych brakow. Gorąco pizdrawiam

Sara7 maart 2018 om 13:37

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem . Serdecznie polecam

Milena4 maart 2018 om 14:14

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Jak najbardziej polecam

Sarune4 maart 2018 om 14:10

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Pierwszy raz zamawialam rzeci... dostala szybka... zamowilam semilac hardi clear... ale dostalam semilac hardi milk... Chyba ktoś sie pomylił. Nie jiestem zadowoliona bo pysalam wiadomość i nikt nie odpowiadał. Mam nadzieję że przyszłości wiecej pomyłek nie będzie

Ewa4 maart 2018 om 13:10

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Super strona polecam

dziadzi3 maart 2018 om 18:21

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Dziś złożyłam pierwsze zamówienie z polecenia koleżanki. Mimo ze jest sobota już dostałam wiadomość ze wplata została otrzymana. Nie moge sie doczekać kiedy dojdzie paczka . Ile mniej więcej czekacie ?

Ania2 maart 2018 om 11:27

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Nie polecam, zamówienie przyszło nie kompletne. Brak jakiejkolwiek informacji i kontaktu że strony sprzedającego. Nie odpowiada na e-mail, brak informacji o wysyłce!!! Dluga wysylka totalny brak szacunku do klienta. Oby uregulowano brak w zamówieniu lub zwrócono pieniądze!!

e-Woman.nl2 maart 2018 om 12:15

Pani Aniu, nie rozumiem Pani rozgoryczenia. Czego Pani nie zrozumiała w mojej odpowiedzi
"Pani Anno,

Przepraszamy serdecznie za pomyłkę. Oczywiście brakujące waciki zostaną niezwłocznie do Pani wysłane."

Karolina1 maart 2018 om 13:08

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Jak dla mnie sklep jest na prawdę dobry

Ewelina28 februari 2018 om 13:21

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Bardzo polecam!
Kolejny raz składałam zamówienie, które dotarło do mnie w trybie expresowym. Jestem bardzo zadowolona i mam zamiar cały czas korzystać z usług E-woman

Agnieszka28 februari 2018 om 12:03

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Polecam :) Kilkakrotnie składałam zamówienia i zawsze wszystko przychodziło w trybie expresowym.

Dorota28 februari 2018 om 1:57

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Firma uczciwa i godna polecenia. Nawet jesli brakuje jakiegos produktu, to tylko z winy Anvon.
Problem zostaje zawsze dobrze rozstrzygniety. Uwazam, ze osoba skladajaca zamowienie powinna uzbroic sie w cierpliwosc i nie,,przerabiac muchy na slonia,,. Jestem zawsze zadowolona, nawet jesli czegos brakuje to jest to jest to dobrze nadrobione i zrekonpensowane.

Ania25 februari 2018 om 17:30

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Wszystko zgodnie z zamówieniem, paczka przyszła po trzech dniach od złożenia zamówienia :) polecam serdecznie!

Anna24 februari 2018 om 12:44

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Składałam zamówienia już kilkakrotnie i zawsze były błyskawicznie realizowane. Przesyłki są dobrze zabezpieczone, a produkty najwyższej jakości.
Ostatnio przez pomyłkę zamówiłam produkt, który już posiadałam. Świetny, miły kontakt i bezproblemowa wymiana na inny produkt.
Raz jeszcze dziękuję.
Polecam innym zakupy w e-Women.nl i sama mam zamiar jeszcze nie raz składać tu zamówienie.

Iwona22 februari 2018 om 16:28

Komentarz jest tylko jeden : SUPER i artykuly i sposob wysylki ! Czas oczekiwania od zamowienia blyskawiczny ! Jednym slowem : SUPER e-woman.nl
Daje pelne 5 gwiazdek , nawet z +, :-)

Aneta20 februari 2018 om 0:34

Jak juz otrzymam przesyłkę (dzis bedzie 6 dzien od zamówienia) to podzielę sie swoją opinia...

Ewi19 februari 2018 om 15:54

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Bardzo zadowolona, paczka była szybko i kompletna.
Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług. Polecam wszystkim

Agnieszka19 februari 2018 om 10:57

TevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscoreTevredenheidsscore

Ekspresowa przesyłka do Belgii, paczka kompletna. To na pewno nie moje ostatnie zakupy :)

Webshop Directory

Categorieën